Klikněte pro přehrání

PŘIHLÁŠKY PRO ROK 2021 SPUŠTĚNY!

Tábor zdarma
Tomáš Bělka - Plasy 1
Karolína Olmrová - Plasy 2
Josef Kout - Lubenec 2
 
Tábor za polovinu
Jakub Rudolf Žežulka - Plasy 1
Tereza Nová - Plasy 2
Hana Spáčilová - Lubenec 1
 
HAUL balíček
Viktorka Bíbová - Plasy 2
Tomáš Daniel - Lubenec 1
Šimon Bělohlávek - Lubenec 2
 
Blahopřejeme a moc se na Vás těšíme!

 

 

Vážení rodiče a milé děti,

máme pro Vás jednu veledůležitou zprávu, a sice - PŘIHLÁŠKY NA LÉTO 2021 JSOU SPUŠTĚNÉ!

Někteří z Vás už začali vyplňovat ty zkušební (máme je zaregistrované), a tak z toho cítíme Vaši nedočkavost :) I proto věříme, že Vám tímto krokem, právě na Mikuláše, uděláme alespoň malinkou radost.

Ještě jednou Vám všem, co jste s námi vyrazili na akce, děkujeme za podporu v létě 2020, kdy situace nebyla úplně jednoduchá a my jsme byli moc rádi, že jsme to všechno společně zvládli a mohli jsme si naše akce užít a dětem připravit po "zvláštním" a velmi složitém jaře hezké prázdniny. Díkybohu jsme nemuseli řešit žádné covidové dobrodružství, což je rozhodně z velké části i Vaší zodpovědností. Budeme věřit, že i příští léto zvládneme bez problémů a snad i přípravy budou pohodovější než v roce letošním. Co se týče plateb, žádné zálohy od Vás ani tentokrát chtít nebudeme, termíny na úhradu necháme stejně, jako v letech minulých. 

Termíny táborů i cena zůstávají stejné, jak jste zvyklí.
Plasy 1 - od 30. 6. do 12. 7. 2021
Plasy 2 - od 12. do 24. 7. 2021
Lubenec 1 - od 4. do 16. 8. 2021
Lubenec 2 - od 16. do 28. 8. 2021
Děti, které pojedou na Plasy 1, se nemusí bát, pro vysvědčení si stihnete dojít, odjezd mírně posuneme, uvidíme, jaká bude v té době v republice situace.

Také pro Vás během cca týdne plánujeme připravit vánoční poukazy v libovolné hodnotě, pokud by někdo z Vás chtěl akci s HAULem věnovat pod stromeček, ať už tábor nebo nějaký jiný pobyt. Info Vám pošleme zvlášť, také do Vašich mailů.

A abyste měli u přihlašování ještě větší radost, vyhlašujeme první, již klasickou, soutěž! Ze všech přihlášek, které dorazí do konce roku, čili do 31. 12. 2020, vylosujeme 3 táborníky, kteří pojedou zadarmo, 3 táborníky, kteří pojedou za polovic a 3 táborníky, kteří dostanou HAUL balíček táborových věcí!

A aby toho nebylo málo, nezapomeňte sledovat naše stránky i facebook, kde Vás budeme informovat o tom, co je u nás nového, jak se vyvíjí počty přihlášek, najdete tam také další info k oběma celotáborovým hrám a možná i nějaká další překvapení.

V případě dotazů jsme k dispozici.

Mějte se moc pěkně a přejeme Vám klidné adventní dny,

zdraví celý HAULTým!

PS: Po odeslání přihlášky Vám všem pošleme osobní potvrzení s dalšími informacemi (termíny plateb, podrobné materiály apod.), ale pokud bude nával, dejte nám prosím vždy alespoň 48 hodin, abychom vše vyřídili. Děkujeme moc!
Kdyby náhodou však nic nedorazilo, klidně se ozvěte, to je zase lepší, než o místo přijít z důvodu, že se přihláška někde zatoulala!