Klikněte pro přehrání

PODZIMNÍ TÁBOR 2021

v duchu "Kdo přezije podzimák"

Jako zakončení sezóny 2021 a nebo také trošku jako malou ochutnávku z naší jubilejní "slavící" sezóny 2022, kdy nás čekají velké HAULácké narozeniny, Vám nabízíme podzimní tábor! Nechceme se tak úplně smířit s tím, že prázdniny končí a abychom nemuseli čekat zase celý rok na to, až se s našimi táborníky potkáme, připravíme pro Vás, sice kratší, ale pořád stejně nabitý pobyt.

KDY?

26. - 31. 10. 2021

KDE?

V jednom z těchto třech areálů - RS Lites, RS Máj v Plasích nebo RS Lubenec... berte to tak trošku jako překvapení, kam vyrazíte :o). Nejdéle začátkem října bychom to přihlášeným dětem upřesnili... čekají nás v některých areálech změny a pracovní úpravy, a tak nejsme schopni nyní říci, který z nich bude pro naši společnou akci ideální. Nicméně věříme, že to není až tolik důležité, že stejně jedete mnohem více za programem, dospěláky, kamarády a nabitým programem :o).

CENA

2990,- pro jednotlivce

2890,- pro sourozence

zahrnuje:

- dopravu tam a zpět (odjezdová místa Ústí, Teplice, Praha, v případě většiho množství zájemců Bílina a Most)

- ubytování v jednom z našich středisek, vč. lůžkovin, v případě potřeby můžeme všechny prostory vytopit

- strava 5 x - 6x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, pro hladovce i 2. večeře)

- 1 x za pobyt švédský stůl

- pedagogický, zdravotní i noční dozor

- nabitý program, diplomy a odměny do soutěží, společná fotografie na památku

- úrazové pojištění

PROGRAM

A na co se můžete těšit? Na naší táborovou klasiku, ale i spoustu netradičních akcí a bodů, které běžně nestiháme nebo nemůžeme zařadit... 

- mini celotáborová hra ve stylu - Kdo přežije podzimák

- spousta netradičních disciplín, adrenalinových soutěží a chvilek, kdy překonáte sami sebe... ale nebojte se, najíst i postel dostanete a ani Vás nevysadíme 20 km od tábora a nepošleme najít cestu zpět :o)

- ty nejoblíbenější táborové hry... určitě nebude chybět ani Mise nálepka

- koblížková párty

- diskotéka se světelnými efekty

- sportovní turnaje

- noční hra

- pokud nám to covidová situace dovolí, tak malý výlet do okolí

- možnost získat speciální podzimní merch

 

Zkrátka a dobře, společně si užijeme podzimní čas naplno! S HAULem to vždy stojí za to a ta 30.sezóna bude obzvlášť vyvedená :o)!

PŘIHLÁŠKU MŮŽETE VYPLNIT NA TOMTO ODKAZE....https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4BLNQuX9FKEvQZTrqqYx8DRfo6YIGe1yvoYGW0UHiWR3P9Q/viewform?usp=sf_link

V případě dotazů jsme Vám samozřejmě k dispozici... termín plateb plánujeme cca do 10. 10. 2021. V případě, že by nám covid zkazil plány, částku budeme v plné výši vracet. 

TĚŠÍME SE NA VÁS!