Klikněte pro přehrání

2. běh - 12. - 24. 7. 2020

Fotky z tábora - https://svphaul.rajce.idnes.cz/Plasy_2_12._-_24._7._2020/

https://svphaul.rajce.idnes.cz/Plasy_2_-_2.cast/

CESTA DOMŮ

Níže najdete seznamy autobusů, pro jistotu se, prosím, podívejte, jestli vše sedí. Pokud ne, pište sms na číslo 775 77 22 23.
 
Časy odjezdů platí, sledujte zítra web pro aktuální info. Vždy napíšeme, když autobus vyšleme z areálu.
 
VLASTNÍ DOPRAVOU nám prosím nenajíždějte do areálu opravdu dříve než 12:00 - 12:30, děti nebudou připravené
 
Autobus Jméno Věk Autobusem
5 Ahosta Libor 14 Teplice
5 Ahosta Orestina 9+ Teplice
5 Albrecht Miroslav  15 Teplice
4 Aschenbrennerová Adriana 10 Žatec
1 Bährová Nelly 11 Ústí nad Labem
3 Bach Jan 11+ Most
3 Bach Rostislav 10 Most
VL Baláž David 5+ vlastní doprava
6 Bartoš Jakub 12 Teplice
3 Bastlová Karin 9 Most
VL Benedeková Daniela 11 vlastní doprava
2 Beran Tobiáš 15 Ústí nad Labem
5 Bereznaninová Dorotka 12 Teplice
5 Bereznaninová Gabriela 13+ Teplice
5 Bereznaninová Markéta 16+ Teplice
7 Bíbová Viktorie 7+ Praha
7 Bílá Jana 13 Praha
7 Binderová Kateřina 11 Plzeň
7 Bittner Matouš 9+ Praha
VL Bízková Nathalie 13+ vlastní doprava
VL Blacká Luciana  14+ vlastní doprava
VL Blahušová Adéla 15 vlastní doprava
4 Blažejovská Ema 11 Bílina
4 Blažejovská Nela 7+ Bílina
2 Blažková Tereza 8+ Ústí nad Labem
VL Boelcke Leon Georg 15 vlastní doprava
3 Böhm Martin 15 Ústí nad Labem
VL Bouda Ondřej  14 vlastní doprava
VL Brosek Jiří 9+ vlastní doprava
VL Brosková Anita 6+ vlastní doprava
7 Broušková Julie 10+ Praha
4 Brož Jan 10 Bílina
VL Bryndová Adéla 14+ vlastní doprava
6 Burda Jiří 8+ Teplice
6 Burger Jonáš 14+ Teplice
5 Býna Štěpán 13 Teplice
VL Cimrmanová Anna 13 vlastní doprava
6 Čápová Adéla 14+ Teplice
6 Čápová Tereza 14+ Teplice
3 Čepičková Valentýna 10 Most
3 Čepičková Viktorie 10 Most
2 Černá Eva 14+ Ústí nad Labem
VL Černochová Eliška 13 vlastní doprava
2 Černý Jan 12 Ústí nad Labem
4 Čikoš Richard 11+ Bílina
4 Danková Markéta 13 Bílina
VL Dědič Tadeáš 11 vlastní doprava
4 Dedinská Nikola  16 Žatec
VL Divišová Adéla 8+ vlastní doprava
VL Divišová Kateřina 15 vlastní doprava
3 Doležal Michal 10+ Ústí nad Labem
3 Doležalová Bára 8 Ústí nad Labem
2 Dorant Jan 14 Ústí nad Labem
2 Dorantová Dominika   Ústí nad Labem
3 Doubrava Václav 9 Ústí nad Labem
2 Dragounová Kristýna  12+ Ústí nad Labem
6 Dubnová Adéla 11+ Teplice
6 Dubnová Natálie 8+ Teplice
3 Dundáčková Karolína 14 Ústí nad Labem
3 Durčák Vojtěch 10 Ústí nad Labem
1 Ďurčík Lukáš 10+ Ústí nad Labem
0 Durko Milan 10+ nepřijel
VL Dušková Nikola 15 vlastní doprava
1 Dvořák Jan 11+ Ústí nad Labem
3 Dvořák Matyáš 7 Most
1 Dvořáková Anastazie 11+ Ústí nad Labem
1 Dvořáková Andrea 8+ Ústí nad Labem
6 Dvořáková Sofie 10+ Teplice
7 Egri František 10 Praha
7 Egriová Eliška 10 Praha
7 Egriová Veronika 13 Praha
1 Eisenhammerová Marie 12 Ústí nad Labem
1 Eisenhammerová Markéta 7 Ústí nad Labem
5 Ellschlöger Viktor 12+ Teplice
5 Erler Jakub  12 Teplice
5 Erler Matěj  6+ Teplice
1 Fenglová Klára 11+ Ústí nad Labem
2 Fetrová Barbora  14 Ústí nad Labem
2 Fojtíková Michaela 8 Ústí nad Labem
2 Franková Karolína 8+ Ústí nad Labem
2 Franková Tereza  8+ Ústí nad Labem
VL Fricová Amélie 12 vlastní doprava
7 Fryč Zdeněk 14 Plzeň
2 Fuchsig Radek  10 Ústí nad Labem
2 Fuchsig Tomáš 14 Ústí nad Labem
VL Gabrielová Aneta 12 vlastní doprava
2 Gráfová Anna 13+ Ústí nad Labem
3 Grundza Petr 10 Ústí nad Labem
2 Grusová Tereza 10+ Ústí nad Labem
3 Hajm Ondřej 15 Most
VL Halász Adam Alexandr 15 vlastní doprava
4 Halgašová Eliška  16 Žatec
4 Halgašová Kateřina  10 Žatec
2 Havlík Lukáš 8+ Ústí nad Labem
1 Hejzlarová Zuzana 14 Ústí nad Labem
2 Heltová Barbora 12 Ústí nad Labem
VL Henešová Michaela 13 vlastní doprava
5 Henychová Tereza 13 Teplice
7 Hermanová Šárka 13+ Plzeň
6 Hlaváčková Nella  14+ Teplice
2 Hlibová Aneta 12+ Ústí nad Labem
VL Holec Tomáš 10+ vlastní doprava
dříve
4 Honzejková Nela 9 Žatec
6 Hora Tadeáš 14 Teplice
4 Horáčková Eliška 9+ Žatec
VL Hořtová Nikola 13 vlastní doprava
VL Hovorka Jan 13 vlastní doprava
VL Hovorka Kryštof 7 vlastní doprava
VL Hovorková Helena 10 vlastní doprava
7 Hovorková Julie 11 Praha
VL Hrabětová Lucie 12+ vlastní doprava
5 Hřebejk Jan 7+ Teplice
1 Huml Tobiáš 7 Ústí nad Labem
4 Chaloupka Jakub 13+ Bílina
4 Chaloupková Tereza 7+ Bílina
7 Charvát Vojtěch 13 Praha
VL Charvátová Leona 11 vlastní doprava
dříve
5 Chládek Josef 12+ Teplice
VL Chocholouš Jakub 9+ vlastní doprava
VL Jahn Dominik  11 vlastní doprava
VL Jahnová Karolína  13+ vlastní doprava
7 Jáchimová Valerie  13 Praha
2 Janda Jiří 10+ Ústí nad Labem
1 Jandová Karolína 9 Ústí nad Labem
1 Janů Nikola 11 Ústí nad Labem
VL Jaroš Lukáš 11+ vlastní doprava
5 Ječmenová Bára 9+ Teplice
VL Kabrna Vít 12 vlastní doprava
2 Kadded Malika  15 Ústí nad Labem
VL Kálal Jan 12 vlastní doprava
VL Kálal Ondřej 9 vlastní doprava
4 Kalous Marek 9+ Bílina
4 Kalous Štepan 13+ Bílina
1 Kandová Aneta 11+ Ústí nad Labem
VL Kaňková Kateřina  13+ vlastní doprava
VL Kaňová Amy 7+ vlastní doprava
4 Karchrňáková Aneta 13 Bílina
VL Kaslová Eliška 13+ vlastní doprava
2 Kašpárek Jan 7+ Ústí nad Labem
2 Kašpárková Anna 12+ Ústí nad Labem
2 Kašparová Anna  12+ Ústí nad Labem
2 Kašparová Antonie  8+ Ústí nad Labem
7 Kaucký Martin 16 Praha
VL Kestlerová Kateřina 10 vlastní doprava
VL Kinkalová Andrea 13 vlastní doprava
4 Klán Jakub 13+ Žatec
VL Klementová Klaudie 13+ vlastní doprava
3 Klepetková Petra 9 Ústí nad Labem
4 Klimeš Adam 13+ Bílina
1 Klimeš Dominik 10+ Ústí nad Labem
VL Kloudová Jana 12 vlastní doprava
7 Kolínová Tereza 15 Praha
6 Konvička Lukáš 8+ Teplice
3 Kopecký Kryštof 9 Most
7 Korb Marek 10+ Plzeň
5 Koritková Ema 8+ Teplice
2 Körnerová Ema 15 Ústí nad Labem
VL Kos Tadeáš 13+ vlastní doprava
4 Kotěborská Hana 9+ Žatec
1 Kotlabová Michaela  14+ Ústí nad Labem
4 Kouba Martin 15 Žatec
VL Kovardinský Vojtěch 7+ vlastní doprava
4 Králíková Karla 9 Žatec
3 Krejčí Matyáš 15+ Ústí nad Labem
5 Kubátová Karolína 7 Teplice
2 Kubíčková Tereza 11 Ústí nad Labem
1 Kučera Matěj 12 Ústí nad Labem
1 Kučera Vojtěch 15+ Ústí nad Labem
VL Kunzová Karolína 15+ vlastní doprava
VL Kurc Nikolas 9+ vlastní doprava
3 Kutheilová Lucie 9 Ústí nad Labem
7 Kutilová Kateřina 13+ Praha
VL Kymr David 13 vlastní doprava
VL Kymrová Viktória 10 vlastní doprava
6 Langer Filip 15 Teplice
6 Lázňovská Lenka 8 Teplice
6 Lázňovská Lucie 10+ Teplice
1 Lebeda Jaroslav 9+ Ústí nad Labem
3 Linke Tomáš 16+ Most
5 Lukić Mia 13+ Teplice
7 Macháč Jan 15 Praha
7 Macháč Václav 12+ Praha
1 Málek Jan 7+ Ústí nad Labem
1 Málek Pavel  11+ Ústí nad Labem
3 Mandák Vratislav 12+ Most
VL Mareš Michael 10 vlastní doprava
dříve
VL Marková Patricie 8+ vlastní doprava
2 Martinková Emma 7+ Ústí nad Labem
VL Martinů Kryštof 10+ vlastní doprava
VL Mašková Adéla 14 vlastní doprava
4 Maťáková Valerie 10 Bílina
1 Matějíčková Marie 15+ Ústí nad Labem
1 Matušová Jana 11 Ústí nad Labem
1 Matušová Michaela 14 Ústí nad Labem
2 Maximovič Vít 11 Ústí nad Labem
6 Mazurová Karolína 10+ Teplice
VL Michálek Lukáš  9+ vlastní doprava
1 Militká Magdalena 10+ Ústí nad Labem
2 Miltner Jakub 11 Ústí nad Labem
VL Molek Jakub 11 vlastní doprava
4 Navrátil Václav  15+ Žatec
1 Nedorost Jan 12 Ústí nad Labem
2 Neumanová Natálie 13 Ústí nad Labem
1 Nevečeřalová Alex 9 Ústí nad Labem
VL Neveselý Tomáš 13 vlastní doprava
1 Nová Nela 11+ Ústí nad Labem
5 Nováková Laura 9+ Teplice
5 Novotná Viktorie 13 Teplice
2 Novotný Tomáš 13+ Ústí nad Labem
2 Olešnaníková Karolína 13 Ústí nad Labem
2 Ondruš Martin  11 Ústí nad Labem
2 Ondrušová  Bára 13+ Ústí nad Labem
5 Ondříček Tomáš 16+ Teplice
VL Opletalová Viktorie 10 vlastní doprava
dříve
VL Otta Matyáš 13 vlastní doprava
2 Pacinová Leontýna 12+ Ústí nad Labem
3 Pálinkáš Martin 8+ Ústí nad Labem
6 Paurová Natálie 14 Teplice
1 Pavelka Jiří 7 Ústí nad Labem
1 Pavelka Ondřej 9 Ústí nad Labem
3 Pavlík Jakub 9 Ústí nad Labem
3 Pavlík Lukáš 9 Ústí nad Labem
VL Pechman Vítek 13 vlastní doprava
7 Pěkná Tamara 13 Praha
4 Peková Lucie  13+ Bílina
4 Peková Martina 13+ Bílina
3 Pemlová Nela 9 Most
VL Pešková Kateřina 15+ vlastní doprava
VL Pešková Šárka 12 vlastní doprava
VL Petrášková Štěpánka 14 vlastní doprava
VL Pfeifer Martin 8+ vlastní doprava
7 Pintrava Kryštof 15 Praha
6 Plačková Tina 13+ Teplice
7 Počová Kateřina 12 Praha
7 Pokorná Doris 15 Praha
1 Pokorná Tereza 9 Ústí nad Labem
3 Pokorný Daniel 12+ Most
6 Poková Anastasia 11 Teplice
6 Poková Kateřina 9+ Teplice
3 Polák Denis 15+ Ústí nad Labem
3 Ponrtová  Eliška 8+ Ústí nad Labem
5 Pospíšil Jaroslav 14 Teplice
5 Pospíšil Marek 11 Teplice
5 Procházka David 14 Teplice
3 Přibáňová Adéla 14 Ústí nad Labem
5 Raichl Václav 12+ Teplice
6 Rajnerová Kateřina 14+ Teplice
5 Reichenbachová Julie  13+ Teplice
2 Rigová Katerina 14 Ústí nad Labem
VL Richter Jan 15 vlastní doprava
VL Rohlíková Kristin 15+ vlastní doprava
1 Rollerová Katka 10+ Ústí nad Labem
1 Rosák Jiří 10+ Ústí nad Labem
3 Rybář Vojtěch 7 Most
6 Ryzak Matěj 8 Teplice
6 Saláková Pavlína 14 Teplice
VL Satorová Anna 10 vlastní doprava
3 Sezemská Eliška 10 Most
6 Schneiderová Kristýna  14 Teplice
3 Schořálková Kristýna  13 Ústí nad Labem
5 Schuller David 14 Teplice
4 Sládek David 7+ Bílina
6 Somr Jiří 12+ Teplice
VL Spurný Václav 12 vlastní doprava
5 Stamm Daniel  9 Teplice
3 Strnad Radek 14 Ústí nad Labem
VL Strnadová Mariana 11 vlastní doprava
4 Strolený Michal 9+ Bílina
0 Sup David 10+ nepřijel
1 Sűss Vojtěch  8+ Ústí nad Labem
1 Sűssová Sabina  11 Ústí nad Labem
7 Svoboda Adam 11+ Praha
6 Svobodová Eliška 12 Teplice
3 Svobodová Radka  8+ Ústí nad Labem
VL Szegecsová Sára  15 vlastní doprava
2 Šaferová Adina Frances 11+ Ústí nad Labem
1 Šálek Adam 9+ Ústí nad Labem
1 Šálková Amy 5+ Ústí nad Labem
6 Šavrda Josef 14 Teplice
5 Šeda Dominik 16+ Teplice
2 Šefl Adam 15 Ústí nad Labem
2 Šefl Filip 10+ Ústí nad Labem
1 Šidáková Karolína 15 Ústí nad Labem
7 Šimáčková Marcela 14 Praha
VL Šimková Natálie 14+ vlastní doprava
1 Šír Jan 9+ Ústí nad Labem
2 Široká Barbora 11 Ústí nad Labem
6 Šmídová Agáta 11+ Teplice
5 Šmídová Rozálie 8 Teplice
VL Šolc Martin 14 vlastní doprava
6 Špička Šimon 13+ Teplice
6 Šroubová Markéta 13+ Teplice
6 Šroubová Tereza 12 Teplice
5 Štajer Jiří  6 Teplice
1 Šťástka Jiří 10 Ústí nad Labem
1 Šťástková Evelína 7 Ústí nad Labem
VL Šťastná Tereza 8+ vlastní doprava
2 Šteinerová Kateřina  6+ Ústí nad Labem
2 Šteinerová Vanessa  9 Ústí nad Labem
7 Štekl Jakub 10+ Plzeň
3 Štěpánek Vít 14 Ústí nad Labem
4 Štětka Jaroslav 11 Bílina
4 Šubrtová Liliana  9+ Žatec
0 Švarc Jan 15 nepřijel
0 Švarcová Sofie 10+ nepřijel
5 Švehla Petr 13 Teplice
5 Švermová Pavla 13+ Teplice
2 Taussigová Kristýna 9+ Ústí nad Labem
3 Tippan Tomáš 14 Ústí nad Labem
6 Tomanec Tobiáš 8+ Teplice
VL Trenkvic Štěpán  10 vlastní doprava
3 Turčeková Natálie 14+ Ústí nad Labem
7 Tűrkottová Nikola  13+ Praha
6 Turková Kateřina 14 Teplice
VL Tyzl Vojtěch  11+ vlastní doprava
VL Týzlová Eliška 15 vlastní doprava
VL Vacek Daniel 7+ vlastní doprava
5 Vacková Anežka 8+ Teplice
VL Vacková Eva 11 vlastní doprava
7 Václavů Jáchym 10+ Praha
6 Vágnerová Ema 13+ Teplice
6 Vágnerová Markéta 11+ Teplice
1 Vála Jakub 7+ Ústí nad Labem
VL Valentová Barbora 9 vlastní doprava
5 Valjent Ondřej 13+ Teplice
7 Váňa Vojtěch 8+ Praha
1 Vaňáč Daniel 9+ Ústí nad Labem
1 Vaňáč Marek 10 Ústí nad Labem
1 Vaňáč Vít 6+ Ústí nad Labem
4 Vaňková Kateřina 14 Žatec
1 Vavruška Adam 9 Ústí nad Labem
VL Vernerová Ivana 9 vlastní doprava
VL Višňak Alexandr 10+ vlastní doprava
7 Vlček Matyáš 9 Praha
7 Vlček Ondřej 11 Praha
1 Vlčková Emma  12 Ústí nad Labem
7 Voborová Lucie 14+ Praha
4 Vobořil Tadeáš 11 Bílina
3 Vodvářková Anna 8+ Ústí nad Labem
1 Vondrák Matyáš 13 Ústí nad Labem
1 Vondrák Max 9+ Ústí nad Labem
5 Vondrášek Patrik 15+ Teplice
3 Vrhel Aleš 9 Most
4 Walter Radim 14+ Bílina
5 Weinerová Petra 6+ Teplice
3 Werner Ondřej 14+ Ústí nad Labem
3 Wernerová Adéla 7+ Ústí nad Labem
VL Wolf Daniel 15 vlastní doprava
5 Záhorová Štěpánka 14 Teplice
1 Zápotocký Daniel 8 Ústí nad Labem
1 Zápotocký Vojtěch 10+ Ústí nad Labem
3 Zedeková Aneta 9 Ústí nad Labem
VL Zelená Barbora 14+ vlastní doprava
VL Zelenková Andrea 15 vlastní doprava
VL Zeman Michal 12 vlastní doprava
1 Zímová Lucie 12+ Ústí nad Labem
3 Zoubková Adélka  9 Most
3 Zrůbecká Veronika  8 Ústí nad Labem
7 Žáček Jakub 12+ Plzeň
3 Žák Jan 8+ Ústí nad Labem
3 Žák Nikolas 14 Ústí nad Labem
6 Žežulka Jakub Rudolf  14 Teplice
1 Žižková Nikola 11 Ústí nad Labem
<