Klikněte pro přehrání

1. běh - 30. 6. - 12. 7. 2021

Fotky z tábora - https://svphaul.rajce.idnes.cz/Plasy_1_30._6._-_12._7._2021/

11. 7. 

Níže najdete seznam dětí rozdělených do autobusů na zítřejší odjezd, abyste veděli, které číslo vyhlížet :)

Nás dnes čeká závěrečný den, ukončení celotáborové hry, Vánoce, slavnostní raut a ohňostroj... Už se na Vás těšíme :)

 

 

 

Oddíl Bus Jméno Věk Autobusem
13 2 Angrová Anette 14 Ústí nad Labem
13 2 Antoško Martin 14+ Ústí nad Labem
8 2 Bährová Nelly 12 Ústí nad Labem
9 2 Bach Jan 12+ Most
5 2 Bach Rostislav 11 Most
18 VL Barešová Eliška 17 vlastní doprava
12 3 Baroš Jan 14 Teplice
15 1 Bartoš Vojtěch 14 Ústí nad Labem
18 2 Bázlerová Anna 17+ Ústí nad Labem
9 3 Bednář Danny  12+ Teplice
18 5 Benda Stanislav  18+ Praha
13 4 Benešová Soňa 13+ Děčín
1 2 Beranová Zuzana 7+ Most
3 5 Bílkovská Eliška 9 Praha
12 VL Bláha Jakub 14 vlastní doprava
10 2 Bohuňková Barbora 12 Ústí nad Labem
6 1 Boráková Nikol 11 Ústí nad Labem
3 3 Borovička Jakub  9 Teplice
12 3 Borovička Jan 14 Teplice
6 3 Borovičková Anna 12 Teplice
4 4 Borovský Adam 9+ Žatec
5 1 Brázdová Karolína 11 Ústí nad Labem
2 4 Brejchová Liliana 7+ Děčín
12 2 Brožková Šárka 13+ Most
6 VL Bubníková Vanessa  11 vlastní doprava
1 3 Bujňák Václav 6 Teplice
9 3 Bujňák Vladimír 12+ Teplice
6 3 Bula Štěpán 10 Teplice
13 VL Bureš Tomáš 13 vlastní doprava
14 4 Burger Martin 14+ Děčín
9 4 Burger Pavel 12+ Děčín
16 4 Coufalová Nella 16 Děčín
10 4 Coufalová Sofie 12+ Děčín
5 1 Csatová Kateřina 10 Ústí nad Labem
14 4 Čečrlová Natálie 15+ Teplice
15 VL Černá Michaela 15 vlastní doprava
16 1 Černý Martin 16 Ústí nad Labem
11 3 Černý Matěj  13 Teplice
3 3 Černý Václav 9 Teplice
13 3 Dědič Tomáš 13+ Teplice
17 1 Dlasková Nicol 16 Ústí nad Labem
10 2 Dlouhý Jan  12 Most
7 5 Doláková Adéla 11 Praha
15 2 Dorant Jan 14 Ústí nad Labem
13 2 Dorantová Dominika Nell 14 Ústí nad Labem
7 VL Doubková Amálka 11+ vlastní doprava
11 VL Drápalová Bára  13+ vlastní doprava
10 2 Drugdová Veronika  13 Ústí nad Labem
17 3 Dudek Martin 15 Teplice
7 3 Dudek Ondřej 11 Teplice
6 1 Dufková Tereza 11 Ústí nad Labem
10 3 Duchečková Marcela  12+ Teplice
16 1 Dundáčková Kristýna  14 Ústí nad Labem
14 4 Dvořáková Daniela 14+ Teplice
14 4 Dvořáková Lenka 15 Teplice
17 1 Felczánová Helena 15+ Ústí nad Labem
1 1 Felczánová Tereza 7 Ústí nad Labem
5 4 Fencl Jan 10+ Žatec
11 4 Fencl Miroslav 13 Žatec
15 5 Fenyk Radim 15+ Praha
8 3 Franisová Valerie 11+ Teplice
4 2 Franková Karolína 9+ Ústí nad Labem
4 2 Franková Tereza 9+ Ústí nad Labem
18 4 Frenclová Eliška 17+ Děčín
9 2 Froml Timothy 12 Ústí nad Labem
7 5 Gallert Petr 11 Praha
4 3 Ganajová Anna 10 Teplice
17 3 Ganajová Barbora 16 Teplice
9 3 Ganajová Julie 12+ Teplice
9 3 Ganajová Zuzana 13 Teplice
16 5 Gondová Jana 16 Praha
18 5 Gregor Pavel  18 Plzeň
14 1 Hačecká Rozálie 15 Ústí nad Labem
13 2 Hahn Ondřej 14 Ústí nad Labem
14 4 Hanzal Sebastián  15 Teplice
12 3 Hanzálková Adriana  14 Teplice
2 2 Heřman Josef  8+ Most
9 2 Heřmanová Ema  12 Most
15 5 Hladík Václav 16 Praha
15 3 Holešinská Hana 15+ Teplice
1 3 Honzarková Eliška 7+ Teplice
4 VL Horáková Nela  10 vlastní doprava
2 5 Hradecká Adéla 7 Praha
2 5 Hradecký Vojtěch 8+ Praha
13 4 Hrádek Václav 13+ Bílina
12 1 Hromas Václav  14+ Ústí nad Labem
18 5 Hruška Petr 16 Praha
17 4 Hrušková Nikola 15+ Děčín
17 2 Hubka Petr 15+ Most
6 2 Hubková Lucie 11 Most
5 3 Hvolka Nicolas 10+ Teplice
5 1 Chroustová Adéla 10+ Ústí nad Labem
8 2 Illešová Klára 12 Ústí nad Labem
13 4 Jabůrková Nicol 14+ Děčín
4 2 Jakšová Eleanor 10 Ústí nad Labem
11 3 Jakubovičová Denisa 13 Teplice
7 5 Janáčková Joanna 11+ Praha
2 5 Janáčková Julia 8+ Praha
8 2 Janů Nikola 12 Ústí nad Labem
14 5 Janyš Matěj 14+ Praha
14 5 Janyš Max 14+ Praha
9 2 Jílek David 12 Ústí nad Labem
10 4 Kadeřábková Kateřina 12+ Bílina
8 2 Kadlecová Viktorie 13 Ústí nad Labem
15 3 Káchová Lucie 14+ Teplice
6 3 Káňa Adam 10+ Teplice
3 VL Karásek Jakub 8+ vlastní doprava
16 VL Karásková Kateřina 16 vlastní doprava
17 1 Knapíková Sára 16 Ústí nad Labem
17 1 Knoblochová Lucie 15+ Ústí nad Labem
13 3 Kočí Deniel 13 Teplice
16 3 Kočí Emma 17+ Teplice
11 4 Koníček Eliáš  12+ Žatec
18 4 Koníčková Amálie 17+ Žatec
3 2 Korous Tadeáš  8+ Most
8 2 Korousová Sára  11+ Most
12 3 Kosina Jindřich 13+ Teplice
11 3 Kotyza Ondřej 13+ Teplice
10 3 Koubová Natálie 12 Teplice
12 1 Kozlík Michal 14 Ústí nad Labem
8 4 Krásová Zuzana 12 Bílina
15 2 Krlín Jan  15 Most
8 2 Krpálek Vítek 11 Ústí nad Labem
17 1 Krulichová Kateřina 15 Ústí nad Labem
16 3 Krupičková Bára  16 Teplice
5 4 Křídlo Ondřej 10+ Děčín
16 3 Kříž Filip 13+ Teplice
18 3 Kříž Tomáš 17+ Teplice
16 4 Křížková Michaela 14 Děčín
2 5 Kubánek Kryštof 8 Praha
10 4 Kubelík Lukáš 12 Žatec
18 VL Kudrna Jiří 17+ vlastní doprava
14 VL Kudrnová Marie 15 vlastní doprava
16 1 Kuchynková Andrea 15+ Ústí nad Labem
18 2 Kunertová Laura  16+ Ústí nad Labem
5 1 Kupec Tomáš 10 Ústí nad Labem
18 2 Kutheilová Zuzana 17 Ústí nad Labem
12 5 Lajdarová Iveta 12+ Praha
17 4 Lancová Markéta 15+ Bílina
15 4 Lazar Jan 14+ Děčín
7 4 Lazar Jaroslav 11 Děčín
14 4 Lidmila Lukáš 15 Teplice
12 1 Lisec Patrik 13+ Ústí nad Labem
6 3 Litschman Štěpán 11 Teplice
11 2 Livonec Mikuláš  12+ Most
8 VL Londová Aneta 11+ vlastní doprava 
3 3 Lusk Vítek 8+ Teplice
18 3 Lusková Eliška  17 Teplice
11 3 Macků Kristýna 12+ Teplice
17 4 Machková Tereza 15+ Bílina
17 3 Machová Veronika  16+ Teplice
15 4 Malíková Monika 15 Bílina
10 2 Marek Marcel 12 Ústí nad Labem
1 1 Mareš Petr 6+ Ústí nad Labem
3 1 Marešová Terezie 9 Ústí nad Labem
6 VL Marková Viktorie 11 vlastní doprava 
9 4 Martinková Alexandra 13 Děčín
1 4 Martinková Petra 7 Děčín
10 VL Mašková Martina 12+ vlastní doprava
11 3 Matušková Eva 14 Teplice
4 2 Mazíni Isabela 9+ Ústí nad Labem
2 5 Melichar Lukáš 7+ Plzeň
5 VL Michálek Lukáš 10+ vlastní doprava
3 VL Mikanová Eliška 8 vlastní doprava
12 VL Minxová Veronika 13+ vlastní doprava
4 4 Moravec Samuel 9+ Děčín
13 2 Mrázik Vincent 14 Ústí nad Labem
18 3 Mucha Lukáš 17 Teplice
17 1 Myškovský Filip 16+ Ústí nad Labem
15 2 Nedbal David 14+ Most
8 2 Nedbal Jakub 12 Most
13 2 Nedbal Karel 14 Most
8 2 Nedbalová Eliška 12 Most
6 3 Němcová Barbora 12 Teplice
16 1 Němcová Veronika 16+ Ústí nad Labem
7 5 Němec Jakub 11 Praha
1 5 Němec Jan 7+ Praha
8 2 Neumanová Barbora 11+ Ústí nad Labem
15 VL Neveselý Tomáš 14 vlastní doprava
15 1 Nižnik Jakub 14 Ústí nad Labem
5 1 Nižnik Peter 10+ Ústí nad Labem
8 2 Novák Jan 12 Ústí nad Labem
8 2 Nováková Adéla 11 Ústí nad Labem
11 3 Nováková Štěpánka 14 Teplice
8 3 Novotná Eliška 12 Teplice
10 4 Novotná Kristýna  13 Děčín
2 3 Novotný Tobiáš  8+ Teplice
18 5 Nový Daniel Sebastian 17 Praha
6 3 Olmrová Jana 11 Teplice
15 VL Pacák Šimon 14 vlastní doprava
2 3 Pacáková Nina 8 Teplice
4 2 Pasovský David 10+ Ústí nad Labem
9 2 Patakyová Viktorie 13+ Ústí nad Labem
4 VL Pauerová Karolína 10+ vlastní doprava
10 3 Paulas Jakub 12+ Teplice
10 3 Paulas Tomáš 12+ Teplice
4 2 Páv Tomáš 9 Ústí nad Labem
5 1 Pavlík Jakub 10 Ústí nad Labem
5 1 Pavlík Lukáš 10 Ústí nad Labem
2 1 Pečimon Tomáš  8 Ústí nad Labem
5 1 Pečimonová Barbora  10 Ústí nad Labem
3 4 Pechur Jan 9 Žatec
13 4 Pechurová Natálie 14+ Žatec
5 1 Peresoljak Jan 10 Ústí nad Labem
8 2 Pešek Josef 12 Most
11 4 Pilný Martin 12+ Bílina
6 3 Piotrovský Jakub 10+ Teplice
14 1 Poborská Daniela 15+ Ústí nad Labem
2 1 Poborská Kristýna  7+ Ústí nad Labem
5 1 Poborská Nikola 10 Ústí nad Labem
16 3 Podzemský Antonín 15+ Teplice
16 1 Poláková Natália 15+ Ústí nad Labem
8 2 Polcarová Ellen  11+ Ústí nad Labem
16 1 Pražák Vojtěch 16+ Ústí nad Labem
11 4 Procházka Jakub  13+ Bílina
1 4 Procházka Matyáš  7 Bílina
11 1 Procházka Patrik 12+ Ústí nad Labem
13 3 Pruner Samuel 14+ Teplice
18 2 Přibylová Veronika 18 Ústí nad Labem
5 1 Pucová Alexandra 11 Ústí nad Labem
14 1 Pucová Nikol 14 Ústí nad Labem
10 3 Rác Lukáš 12 Teplice
1 1 Radová Anna 7+ Ústí nad Labem
13 2 Rachlík Aleš 14 Ústí nad Labem
18 2 Rachlík Zdeněk 18 Ústí nad Labem
4 2 Raková Sofie 9+ Ústí nad Labem
3 1 Rimková Denisa Leontýna  9+ Ústí nad Labem
7 1 Rollerová Katka 11+ Ústí nad Labem
8 2 Rothanzlová Eliška 11 Ústí nad Labem
9 2 Rychtaříková Marie 12 Ústí nad Labem
3 3 Ryklová Izabela  8+ Teplice
7 1 Ryšlavý Matěj 11 Ústí nad Labem
3 1 Řičková Iveta 8 Ústí nad Labem
7 1 Říha Filip  11+ Ústí nad Labem
17 2 Říha Matěj 15 Most
2 1 Sadovský Nikolas  8+ Ústí nad Labem
1 1 Sajbot Matyáš 8 Ústí nad Labem
7 1 Sajbotová Eliška 11 Ústí nad Labem
12 1 Salavová Kateřina 14 Ústí nad Labem
9 2 Sedláková Barbora  12 Ústí nad Labem
13 3 Sheriff Adam Sameer  14 Teplice
6 1 Sigmund Vilém 10+ Ústí nad Labem
16 1 Sigmund Zdeněk 14 Ústí nad Labem
18 5 Skokánek Daniel 17 Praha
16 VL Slavík Adam 15 vlastní doprava
9 2 Slawischová Barbora 12+ Ústí nad Labem
6 1 Smutná Kateřina 11 Ústí nad Labem
14 1 Sochocká Tereza 14+ Ústí nad Labem
7 1 Sochocký David 11+ Ústí nad Labem
1 1 Sochocký Jakub 8 Ústí nad Labem
5 1 Souček Vítězslav 10 Ústí nad Labem
14 1 Součková Kateřina 14+ Ústí nad Labem
1 3 Soucha Jan 7+ Teplice
12 1 Spálenka Vojtěch 13+ Ústí nad Labem
17 4 Stejskal Pavel 16 Bílina
9 4 Strnadová Nela 12 Bílina
15 1 Střížková Barbora 16 Ústí nad Labem
4 2 Studená Kristýna 9 Ústí nad Labem
3 3 Sunkovská Kateřina 9+ Teplice
1 3 Sunkovský Karel 6 Teplice
11 5 Svoboda Filip 12+ Plzeň
14 5 Svobodová Barbora 14+ Plzeň
3 1 Symonová Hedvika  8+ Ústí nad Labem
14 1 Šanda Václav 15+ Ústí nad Labem
12 1 Šandová Helena 13+ Ústí nad Labem
15 3 Šavrda Josef 15 Teplice
2 VL Šemro Dominik 9 vlastní doprava
15 1 Šidáková Martina 14 Ústí nad Labem
2 3 Šich Maxmilián 8+ Teplice
17 3 Šipovič Michal  16 Teplice
17 3 Šipovič Patrik 16 Teplice
4 VL Škarecká Denisa  10 vlastní doprava
17 3 Škodová Pavlína 15 Teplice
5 1 Škultéty Martin 10 Ústí nad Labem
9 VL Škultétyová Tereza 12 vlastní doprava 
9 3 Šlais Václav 12 Teplice
8 3 Šlaisová Michaela 12 Teplice
1 VL Šlehofer Daniel 8 vlastní doprava
15 VL Šlehofer Pavel 14+ vlastní doprava
7 3 Šloser Radek 11 Teplice
3 3 Šloserová Pavlína 8 Teplice
7 2 Šnor Filip 11 Most
2 2 Šnorová Adéla 8 Most
6 1 Špaček Lukáš 10 Ústí nad Labem
18 VL Špačková Alena 18 vlastní doprava
16 VL Špačková Lucie 16 vlastní doprava
12 3 Špička Šimon 15 Teplice
1 3 Štarmanová Mia 7+ Teplice
15 1 Šťástková Natálie 15 Ústí nad Labem
18 VL Šteiner Maxim 18 vlastní doprava
12 2 Štětková Anna  14 Most
2 4 Štrbík Ondřej Piers 8 Bílina
10 4 Šulcová Lucie 12+ Bílina
13 2 Taussig Michal 14 Ústí nad Labem
4 2 Taussigová Kristýna 10+ Ústí nad Labem
14 1 Teplík Šimon 15+ Ústí nad Labem
6 3 Tesařová Adéla 10 Teplice
8 2 Theuserová Viktorie 11+ Most
11 1 Trenkvic Adam 12+ Ústí nad Labem
7 1 Trenkvic Štěpán 11 Ústí nad Labem
3 1 Tříšková Ema  8 Ústí nad Labem
17 1 Tříšková Tereza  16 Ústí nad Labem
11 1 Tvrdík Michal 12+ Ústí nad Labem
18 3 Uličný Adam 17+ Teplice
4 4 Valášek Ivo 10 Žatec
13 4 Valášková Karla 14 Žatec
11 3 Valjent Matyáš 12+ Teplice
7 3 Valjent Štěpán 11+ Teplice
14 5 Válková Adéla 15 Plzeň
12 1 Váňová Eliška 14 Ústí nad Labem
13 4 Vejražková Jana 14+ Žatec
13 4 Vejražková Jarmila  14+ Žatec
2 5 Velichová Helen 7+ Praha
7 5 Velichová Mia 11 Praha
10 2 Veselá Pavla 13+ Ústí nad Labem
12 VL Vitásek Ondřej 14 vlastní doprava
11 2 Vlková Kateřina 14 Most
6 2 Vlková Veronika 10+ Most
15 5 Voborová Lucie 15+ Praha
4 2 Vodvářková Anna 9+ Ústí nad Labem
9 2 Vojtěchová Alexandra 12+ Ústí nad Labem
14 1 Vorlíčková Veronika 15 Ústí nad Labem
16 1 Votruba Jan 16 Ústí nad Labem
12 1 Vozábal Marek 14 Ústí nad Labem
4 5 Vraný Vojtěch 9+ Plzeň
4 VL Zamrazilová Tereza 10+ vlastní doprava
3 1 Zápotocký Daniel 9 Ústí nad Labem
7 1 Zápotocký Vojtěch 11+ Ústí nad Labem
9 2 Zeman Jakub 12 Ústí nad Labem
3 VL Zemanová Rozálie  8+ vlastní doprava
1 3 Zgroch Michal Josef 7 Teplice
3 3 Zgrochová Eliška 8+ Teplice
12 1 Zíta Marek 13+ Ústí nad Labem
16 VL Znorovský Matěj 16 vlastní doprava
14 4 Žežulka Jakub Rudolf  15 Teplice
6 2 Žilková Amálie 11 Most
4 VL Žížala Tomáš  10 vlastní doprava
10 2 Žúborová Zuzana  12+ Ústí nad Labem

 

1. 7. 

Posíláme hezký pozdrav z Plas, 

máme se prima, počasí nám zatím přeje, jsme bez deště a po ránu vykukuje sluníčko. Dnes nás čeká pár úvodních her do celotáborové hry, kterou jsme včera večer zahájili úvodní scénkou... tak snad si je užijeme :)

Níže přikládáme seznam děti a jejich oddílů... budeme rádi, když na pohledy  budete rovnou psát číslo oddílu, hodně nám to pomůže při třídění. Předem moc děkujeme :)

 

Oddíl Jméno Věk
13 Angrová Anette 14
13 Antoško Martin 14+
8 Bährová Nelly 12
9 Bach Jan 12+
5 Bach Rostislav 11
18 Barešová Eliška 17
12 Baroš Jan 14
15 Bartoš Vojtěch 14
18 Bázlerová Anna 17+
9 Bednář Danny  12+
18 Benda Stanislav  18+
10 Benešová Soňa 13+
1 Beranová Zuzana 7+
3 Bílkovská Eliška 9
12 Bláha Jakub 14
10 Bohuňková Barbora 12
6 Boráková Nikol 11
3 Borovička Jakub  9
12 Borovička Jan 14
6 Borovičková Anna 12
4 Borovský Adam 9+
5 Brázdová Karolína 11
2 Brejchová Liliana 7+
12 Brožková Šárka 13+
6 Bubníková Vanessa  11
1 Bujňák Václav 6
9 Bujňák Vladimír 12+
6 Bula Štěpán 10
13 Bureš Tomáš 13
14 Burger Martin 14+
9 Burger Pavel 12+
16 Coufalová Nella 16
10 Coufalová Sofie 12+
5 Csatová Kateřina 10
14 Čečrlová Natálie 15+
15 Černá Michaela 15
16 Černý Martin 16
11 Černý Matěj  13
3 Černý Václav 9
13 Dědič Tomáš 13+
17 Dlasková Nicol 16
10 Dlouhý Jan  12
7 Doláková Adéla 11
15 Dorant Jan 14
13 Dorantová Dominika Nell 14
7 Doubková Amálka 11+
11 Drápalová Bára  13+
10 Drugdová Veronika  13
17 Dudek Martin 15
7 Dudek Ondřej 11
6 Dufková Tereza 11
10 Duchečková Marcela  12+
16 Dundáčková Kristýna  14
14 Dvořáková Daniela 14+
14 Dvořáková Lenka 15
17 Felczánová Helena 15+
1 Felczánová Tereza 7
5 Fencl Jan 10+
11 Fencl Miroslav 13
15 Fenyk Radim 15+
8 Franisová Valerie 11+
4 Franková Karolína 9+
4 Franková Tereza 9+
18 Frenclová Eliška 17+
9 Froml Timothy 12
7 Gallert Petr 11
4 Ganajová Anna 10
17 Ganajová Barbora 16
9 Ganajová Julie 12+
9 Ganajová Zuzana 13
16 Gondová Jana 16
18 Gregor Pavel  18
14 Hačecká Rozálie 15
13 Hahn Ondřej 14
14 Hanzal Sebastián  15
12 Hanzálková Adriana  14
2 Heřman Josef  8+
9 Heřmanová Ema  12
15 Hladík Václav 16
15 Holešinská Hana 15+
1 Honzarková Eliška 7+
4 Horáková Nela  10
2 Hradecká Adéla 7
2 Hradecký Vojtěch 8+
13 Hrádek Václav 13+
12 Hromas Václav  14+
18 Hruška Petr 16
17 Hrušková Nikola 15+
17 Hubka Petr 15+
6 Hubková Lucie 11
5 Hvolka Nicolas 10+
5 Chroustová Adéla 10+
8 Illešová Klára 12
13 Jabůrková Nicol 14+
4 Jakšová Eleanor 10
11 Jakubovičová Denisa 13
7 Janáčková Joanna 11+
2 Janáčková Julia 8+
8 Janů Nikola 12
14 Janyš Matěj 14+
14 Janyš Max 14+
9 Jílek David 12
10 Kadeřábková Kateřina 12+
8 Kadlecová Viktorie 13
15 Káchová Lucie 14+
6 Káňa Adam 10+
3 Karásek Jakub 8+
16 Karásková Kateřina 16
17 Knapíková Sára 16
17 Knoblochová Lucie 15+
13 Kočí Deniel 13
16 Kočí Emma 17+
11 Koníček Eliáš  12+
18 Koníčková Amálie 17+
3 Korous Tadeáš  8+
8 Korousová Sára  11+
12 Kosina Jindřich 13+
11 Kotyza Ondřej 13+
10 Koubová Natálie 12
12 Kozlík Michal 14
8 Krásová Zuzana 12
15 Krlín Jan  15
8 Krpálek Vítek 11
17 Krulichová Kateřina 15
16 Krupičková Bára  16
5 Křídlo Ondřej 10+
16 Kříž Filip 13+
18 Kříž Tomáš 17+
16 Křížková Michaela 14
2 Kubánek Kryštof 8
10 Kubelík Lukáš 12
18 Kudrna Jiří 17+
14 Kudrnová Marie 15
16 Kuchynková Andrea 15+
18 Kunertová Laura  16+
5 Kupec Tomáš 10
18 Kutheilová Zuzana 17
12 Lajdarová Iveta 12+
17 Lancová Markéta 15+
15 Lazar Jan 14+
7 Lazar Jaroslav 11
14 Lidmila Lukáš 15
12 Lisec Patrik 13+
6 Litschman Štěpán 11
11 Livonec Mikuláš  12+
8 Londová Aneta 11+
3 Lusk Vítek 8+
18 Lusková Eliška  17
11 Macků Kristýna 12+
17 Machková Tereza 15+
17 Machová Veronika  16+
15 Malíková Monika 15
10 Marek Marcel 12
1 Mareš Petr 6+
3 Marešová Terezie 9
6 Marková Viktorie 11
9 Martinková Alexandra 13
1 Martinková Petra 7
10 Mašková Martina 12+
11 Matušková Eva 14
4 Mazíni Isabela 9+
2 Melichar Lukáš 7+
5 Michálek Lukáš 10+
3 Mikanová Eliška 8
12 Minxová Veronika 13+
4 Moravec Samuel 9+
13 Mrázik Vincent 14
18 Mucha Lukáš 17
17 Myškovský Filip 16+
15 Nedbal David 14+
8 Nedbal Jakub 12
13 Nedbal Karel 14
8 Nedbalová Eliška 12
6 Němcová Barbora 12
16 Němcová Veronika 16+
7 Němec Jakub 11
1 Němec Jan 7+
8 Neumanová Barbora 11+
15 Neveselý Tomáš 14
15 Nižnik Jakub 14
5 Nižnik Peter 10+
8 Novák Jan 12
8 Nováková Adéla 11
11 Nováková Štěpánka 14
8 Novotná Eliška 12
10 Novotná Kristýna  13
2 Novotný Tobiáš  8+
18 Nový Daniel Sebastian 17
6 Olmrová Jana 11
15 Pacák Šimon 14
2 Pacáková Nina 8
4 Pasovský David 10+
9 Patakyová Viktorie 13+
4 Pauerová Karolína 10+
10 Paulas Jakub 12+
10 Paulas Tomáš 12+
4 Páv Tomáš 9
5 Pavlík Jakub 10
5 Pavlík Lukáš 10
2 Pečimon Tomáš  8
5 Pečimonová Barbora  10
3 Pechur Jan 9
13 Pechurová Natálie 14+
5 Peresoljak Jan 10
8 Pešek Josef 12
11 Pilný Martin 12+
6 Piotrovský Jakub 10+
14 Poborská Daniela 15+
2 Poborská Kristýna  7+
5 Poborská Nikola 10
10 Podzemská Adéla 13
16 Podzemský Antonín 15+
16 Poláková Natália 15+
8 Polcarová Ellen  11+
16 Pražák Vojtěch 16+
11 Procházka Jakub  13+
1 Procházka Matyáš  7
11 Procházka Patrik 12+
13 Pruner Samuel 14+
18 Přibylová Veronika 18
5 Pucová Alexandra 11
14 Pucová Nikol 14
10 Rác Lukáš 12
1 Radová Anna 7+
13 Rachlík Aleš 14
18 Rachlík Zdeněk 18
4 Raková Sofie 9+
3 Rimková Denisa Leontýna  9+
7 Rollerová Katka 11+
8 Rothanzlová Eliška 11
9 Rychtaříková Marie 12
3 Ryklová Izabela  8+
7 Ryšlavý Matěj 11
3 Řičková Iveta 8
7 Říha Filip  11+
17 Říha Matěj 15
2 Sadovský Nikolas  8+
1 Sajbot Matyáš 8
7 Sajbotová Eliška 11
12 Salavová Kateřina 14
9 Sedláková Barbora  12
13 Sheriff Adam Sameer  14
6 Sigmund Vilém 10+
16 Sigmund Zdeněk 14
18 Skokánek Daniel 17
16 Slavík Adam 15
9 Slawischová Barbora 12+
6 Smutná Kateřina 11
14 Sochocká Tereza 14+
7 Sochocký David 11+
1 Sochocký Jakub 8
5 Souček Vítězslav 10
14 Součková Kateřina 14+
1 Soucha Jan 7+
12 Spálenka Vojtěch 13+
17 Stejskal Pavel 16
9 Strnadová Nela 12
15 Střížková Barbora 16
4 Studená Kristýna 9
3 Sunkovská Kateřina 9+
1 Sunkovský Karel 6
11 Svoboda Filip 12+
14 Svobodová Barbora 14+
3 Symonová Hedvika  8+
14 Šanda Václav 15+
12 Šandová Helena 13+
15 Šavrda Josef 15
2 Šemro Dominik 9
15 Šidáková Martina 14
2 Šich Maxmilián 8+
17 Šipovič Michal  16
17 Šipovič Patrik 16
4 Škarecká Denisa  10
17 Škodová Pavlína 15
5 Škultéty Martin 10
9 Škultétyová Tereza 12
9 Šlais Václav 12
8 Šlaisová Michaela 12
1 Šlehofer Daniel 8
15 Šlehofer Pavel 14+
7 Šloser Radek 11
3 Šloserová Pavlína 8
7 Šnor Filip 11
2 Šnorová Adéla 8
6 Špaček Lukáš 10
18 Špačková Alena 18
16 Špačková Lucie 16
12 Špička Šimon 15
1 Štarmanová Mia 7+
15 Šťástková Natálie 15
18 Šteiner Maxim 18
12 Štětková Anna  14
2 Štrbík Ondřej Piers 8
10 Šulcová Lucie 12+
13 Taussig Michal 14
4 Taussigová Kristýna 10+
14 Teplík Šimon 15+
6 Tesařová Adéla 10
8 Theuserová Viktorie 11+
11 Trenkvic Adam 12+
7 Trenkvic Štěpán 11
3 Tříšková Ema  8
17 Tříšková Tereza  16
11 Tvrdík Michal 12+
18 Uličný Adam 17+
4 Valášek Ivo 10
13 Valášková Karla 14
11 Valjent Matyáš 12+
7 Valjent Štěpán 11+
14 Válková Adéla 15
12 Váňová Eliška 14
13 Vejražková Jana 14+
13 Vejražková Jarmila  14+
2 Velichová Helen 7+
7 Velichová Mia 11
10 Veselá Pavla 13+
12 Vitásek Ondřej 14
11 Vlková Kateřina 14
6 Vlková Veronika 10+
15 Voborová Lucie 15+
4 Vodvářková Anna 9+
9 Vojtěchová Alexandra 12+
14 Vorlíčková Veronika 15
16 Votruba Jan 16
12 Vozábal Marek 14
4 Vraný Vojtěch 9+
4 Zamrazilová Tereza 10+
3 Zápotocký Daniel 9
7 Zápotocký Vojtěch 11+
9 Zeman Jakub 12
3 Zemanová Rozálie  8+
1 Zgroch Michal Josef 7
3 Zgrochová Eliška 8+
12 Zíta Marek 13+
16 Znorovský Matěj 16
14 Žežulka Jakub Rudolf  15
6 Žilková Amálie 11
4 Žížala Tomáš  10
10 Žúborová Zuzana  12+