PŘIHLÁŠKOVÁ SMRŠŤ

16. 1.
Tak je to tu, na turnus Plasy 1 už přibíráme pouze náhradníky. V tuto chvíli je počet táborníků naplněn, ale budeme čekat na dodání přihlášek od podniků, zda využijí všechna zamluvená místa. Také budeme posouvat platby, abychom viděli, zda se na některé náhradníky dostane. Doporučujeme vybrat si jiný turnus, tam zatím místa jsou. Na Plasy 2 a Lubenec 1 se to však už také zmenšuje... proto prosím moc dlouho nerozmýšlejte!
 
14. 1.
Pozor, pozor, vzhledem k počtům přihlášek za jednotlivé dny budeme muset nejspíše uzavřít některé turnusy dříve, než jsme původně mysleli! Plasy 1 mají poslední 1 - 2 dny, poté bude plno. Plasy 2 i Lubenec 1 vidíme tak na týden - 10 dní, Lubenec 2 zatím místa má. Pokud se tedy ještě chcete přihlásit, udělejte to prosím IHNED, za pár dní už může být pozdě :(
 
 
Ve čtvrtek 5. 1. 2018 počet přihlášek atakoval 100! Během dne nám dorazilo neuvěřitelných 97 formulářů! Nemohli jsme věřit vlastním očím, ale bylo to tak. Ještě jednou to tedy zopakujeme, neboť jsme přesvědčeni, že tento REKORD patrně nikdy nepřekonáme. 97 přihlášek za jedinný den bez započtení podnikových dětí. 
 
Moc děkujeme za Váš zájem, věříme, že si všechny akce společně užijeme a už teď se na všechny naše táborníky moc těšíme!
 
   Nicméně s tímto faktem opět souvisí jedna prosba. Řekněte si o tomto značném zájmu mezi sebou. Je pravděpodobné, že ke konci ledna budou některé turnusy obsazené a pokud by tato "manie" pokračovala, mohlo by se tak stát u některého běhu i dříve. Budeme Vás dále pravidelně informovat.