Aktuální zaplněnost táborů

Milí táborníci, 

 
přinášíme aktuální vývoj přihlášek na letní tábory... musíme říct, že nestačíme doslova valit bulvy :o) a že toto slovo úplně nemusíme:o)). To, že nám po těch letech, co tábory pořádáme, denně přijde cca 20 - 30 přihlášek už se stalo v tomto období téměř běžné, ale že nám v úterý přijde 52 přihlášek a ve středu dokonce celých 63, slovy šedesát tři kousků bez jakychkoliv podnikových dětí, to jsme opravdu nečekali! 
 
Takže moc děkujeme za Váš velký zájem, dělá nám to obrovskou radost... Nicméně formuláře samozřejmě nechodí vyrovnaně na všechny 4 turnusy táborů, a proto to současně znamená, že se může stát, že během pár dní budeme muset začít některé termíny uzavírat. Máme u sebe i rezervace z podniků a ty zabírají cca 50 - 100 míst na každém běhu, takže když to všechno sečteme dohromady, i letos bychom potřebovali areály patrně nafouknout. 
 
Proto, PROSÍME, POKUD VÍTE JIŽ NYNÍ, ŽE S NÁMI CHCETE V LÉTĚ 2018 OPRAVDU VYRAZIT, S PŘIHLÁŠKOU ROZHODNE NEVÁHEJTE! Spousta z Vás by mohla vyprávět, jak se nás snažíte umluvit v době, kdy už máme plno a při nejlepší vůli Vám nemůžeme pomoci.
       I když máme tábory opravdu početné, nejsou neomezené. Tak na to, prosím, myslete.